Kurumsal

Petvoda Evcil Hayvan Ürünleri,

Şirketimiz, Petvoda Evcil Hayvan Ürünleri Dış Ticaret San. Ltd. Şti. adı altında 2020 yılında hizmetine başlamış olup, geçen süreç içerisinde yaptığı ithalat, ihracat ve yeni yurtdışı iş bağlantıları ile hizmet vermeye başlamıştır.

Yurtiçinde ve yurtdışında çalışmaları ile hedefi her zaman kendini ve müşterilerini geliştirmek olan firmamız, en son yeniliklerle sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Hedefimiz, tüm müşterilerimizin birinci derecede memnuniyeti ve bize olan güvenini daha da ileri noktaya taşımaktır. Bu bizler için en büyük mutluluk ve çalışma gücümüzün daha coşkulu ve arzulu olarak artması anlamı taşımaktır.

Petvoda Evcil Hayvan Ürünleri Dış Ticaret San. Ltd. Şti., günümüzün ilerleyen teknolojisi ile birlikte her geçen gün hızla büyümüş ve amacımız Türkiye’nin Pet ihtiyaç konusunda aranılan bir firması olmaktır.

Saygılarımızla…

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.

Vizyonumuz

Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız.

"Petvoda" OLARAK ÖNCELİKLERİMİZ

PETVODA olarak, tutum içerisinde olduğumuz müşterilerimizin mahremiyet ve güvenlik bilgileri, asla 3. şahıslar ile paylaşılmaz, kayıt altında tutulmaz. Tecrübemizin vermiş olduğu ciddiyet ile konum ve özel bilgilerinizin gizliliği firmamız için en önemli unsurdur.
Yaptığımız her işte mükemmel olmayı hedeflemeliyiz. Ürünlerimizin değerinde, güvenilirliğinde ve güncelliğinde; insan ilişkilerimizde, mükemmel olmak için çalışıyoruz.  
İhtiyaçları tam olarak belirliyor, kalite, fiyat ve temin sürelerine uygun şekilde çalışarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarıyoruz.